Yükleniyor

Bağlıca Mah. 1067 Sok. No: 5/1 ETİMESGUT / ANKARA
+90 312 473 71 27
info@coenyapi.com

Hakkımızda

COEN YAPI A.Ş. 
 

 Hızla gelişen teknolojik gelişmeler doğrultusunda Çevre Teknolojileri ve yapılarına alışılagelmişi ligin dışında hizmet sunma amacı taşıyan COEN ENERJİ ve YAPI A.Ş. şimdiye kadar yaptığı tasarım ve yapılarda farkındalığını ortaya çıkartmıştır. Öncelikli olarak ihtiyaçların doğru belirlenmesi ve sonrasında ihtiyaca göre en uygun çözümün ortaya konulması en önemli taahhüdümüz olmuştur. 

Şu ana kadar tamamlamış olduğu tüm yapıların ve projelerin arkasında duran COEN ENERJİ ve YAPI AŞ; Biogaz Tesisleri, Atık Depolama ve Altyapı, Atıksu ve Proses Suyu konularında uzmanlaşmıştır. Her geçen gün konusunda uzmanlaşarak yeni gelişen teknolojik gelişmeler ile de çözümlerini entegre etmektedir.

İş Süreçlerimiz

Hizmetlerimiz

images

Biyogaz ve Atık Bertaraf

Organik atıkların bertaraf edilmesi ve sonrasında elektrik enerjisine dönüştürülmesi ile ilgili en uygun çözümlerin başında gelen Biyogaz..

images

Katı Atık Depolama ve Sıvı Lagün

Endüstriyel veya Evsel olarak ortaya çıkan atıkların depolanması amacıyla Atıkların Düzenli Depolanmasına Dair Mevzuat gereğince ..

images

Atıksu arıtma ve Alt Yapı

Atıksu ve Proses suyu arıtma teknolojileri günümüzde hızla gelişim göstermekte ve alışılagelmiş teknolojiler yanında hem yatırım hem de ..

images

Tehlikeli ve Tıbbi Atık Depolama Sistemleri

Ülkemiz yasal mevzuatları çerçevesinde işletmelerde ortaya çıkan tüm atıkların tesis içerisinde geçici olarak depolanmaları..

images

Fizibilite ve Uygulama Projeleri

Bir tasarımın, bir tesisin veya bir teknolojinin sürdürülebilir ve uygun bir çözüm olduğunun ne önemli başlangıcı; son derece ..

images

Hava Fotoğrafları

Gelişen teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli gelişme yolunda gayret sarf eden COEN ENERJİ ve YAPI A.Ş.; doğrusallığı ve kaliteyi geliştirmek .....

hemen bize ulaşın

DESTEK İÇİN

1

Yıllık Deneyim

images
1

Tamamlanmış Proje

images
1

Müşteri

images
1

Tesis

images
images
EKUR ALTYAPI

EKUR ET A.Ş. tarafından işletilmekte olan Amasya Et Entegre Tesisi için 6.150 m kanalizasyon hattı ve 3250 m isale hattı yapılması işi (Kuyu, Pompa ve Diğer Malzeme Temini ve Uygulama İşleri)

images
EKMEK UNLU

Ekmek Unlu Altyapı Projesi

images
EKMEK UNLU

Ekmek Unlu AAT

images
BOYDAK ENERJİ HİDROELEKTRİK SANTRALLERİ

Boydak Enerji tarafından Artvin, Ordu, Amasya, Van, Kastamonu, Bartın, Tokat, Giresun, Tunceli, Bayburt illerinde işletilmekte olan 14 Hidroelektrik Santrali için, santrallerden çıkan at...

images
ENFAŞ LAGÜN

ENFAŞ A.Ş. tarafından işletilmekte olan Karacabey Biyogaz Tesisi için 8.550 m2 yüzölçümlü alan üzerine Sızdırmaz Lagün Yapım İşi

images
KARAMAN BES

KARAMAN BES SIZDIRMAZ LAGÜN YAPIMI HAFRİYAT İŞLERİ, MALZEME TEMİNİ VE UYGULANMASI İŞLERİ Karaman ili Barutkavuran köyü sınırları içerisinde işletilmekte olan “Karaman Biyo...

images
YUMURTA TAVUKÇULUĞU ÜRETİM TESİSİ

Anka Yumurta San. ve Tic. A.Ş. Tarafından Ankara ili Bala ilçesi sınırları içerisinde "Yumurta Tavukçuluğu Üretim Tesisi ve Yem Üretim Tesisi" yapımına ait Kaz...

images
ALMER GROUP OFİS BİNASI

Ankara İli Bağlıca ilçesinde 1000 m2 lik alan üzerinde, Batonarme 4 katlı olacak şekilde Almer Group Ofis binamız tarafımızca yapılmaktadır.

Diğer Projelerimizi Görüntüle

Referanslarımızdan Bazıları

Alanında uzman ve deneyimli personelleri ile bir çok sektörde faaliyet gösteren COEN YAPI, yüksek müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışı ile referanslarını her geçen gün artırmaktadır.

Kara Küvvet
Yolbulanlar
sütaş A.Ş.
Habaş
EKMEK UNLU
Deniz
Bades
Ata

Güncel Haberler

Hemen İletişime Geçin Üstün Tecrübemiz ile projelerinizi Hayata Geçirelim